Sosyal Medyada Paylaş!

KURUMSAL BİLGİLER

AKGENÇ İNŞAAT , 2002 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş olup, inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve gerek devlet kurumları gerek özel inşaatlar açısından  bir çok projeyi başarı ile tamamlamış olan bir firmadır.


Kurulduğundan bugüne kadar geçen sürede, Profesyonel anlayışımız, çağdaş yönetim modelimiz ve uzman ekibimizle, büyük ölçekli kamu projelerinde birinci sınıf bir yüklenici olarak istikrarlı bir şekilde büyümekte ve yeni büyük projelerde teknik yeterliliğini ve kapasitesini artırmaya devam etmektedir.
şirketimiz, çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı, güçlü mali yapısı ve sektörün en genç makine parkı ile öne çıkmakta; iş çevrelerinde takdirle izlenen güçlü ve öncelikli bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.

 

 

AKGENÇ İNŞAAT bilgi birikimlerini ileri teknoloji ile harmanlayarak yüksek kalitede iş üretmeyi prensip edinmiştir. Bulunduğumuz sektörün fırsat ve zorluklarını dikkate alarak, sektördeki öncü kimliğini korumayı, geliştirmeyi ve yüksek kalitede sonuçlar elde etmeyi temel misyon edinmiştir.

 

AKGENÇ’ in vizyonu, ulusal pazarlarda dünya standartlarında hizmet veren bir şirket olarak büyümek ve daha fazla istihdam yaratmak, sektöründe uzmanlık sahibi olduğu yelpazeyi sürekli genişleterek, ulaştığı düzeyi uluslararası arenaya taşıyarak Türkiye'nin sayılı firmaları arasına girmeyi hedeflemektedir.